fbpx

Zencefil

Sıcak

Zencefil

21,0040,00

Zencefil, eski çağlardan beri pek çok sağlık sorunu için kullanılan şifalı bir bitki ve lezzet verici bir baharattır.

Ürünlerimiz ISO9001-22000 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemine göre belgelendirilen tesisimizde Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiştir.

Temizle

Açıklama

Zencefil, eski çağlardan beri pek çok sağlık sorunu için kullanılan şifalı bir bitki ve lezzet verici bir baharattır.Günümüzde geleneksel doğu tıbbının yanında modern batı tıbbı tarafından da tavsiye edilen zencefilin içinde pek çok vitamin ve mineral ile birlikte uçucu şifalı yağlar da bulunur. Antioksidan özelliği bulunan bu şifalı bitki, iştah açıcıdır, başta soğuk algınlığı olmak üzere mide bulantısı, ishal ve mide ağrısı gibi sindirim sistemi sorunlarının yanı sıra iltihaplı hastalıkların tedavisinde ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için kullanılmaktadır.

Zencefilin benzersiz kokusu ve lezzeti, içerdiği gingerol yağlarından gelir, bu onun tıbbi özelliklerinin çoğundan sorumlu ana biyoaktif bileşiğidir ve anti-inflamatuar (anti-iltihap) ve antioksidan etkilere sahiptir.

Ek bilgi

Ağırlık 23 g
Boyutlar 12 × 23 × 56 cm
Ağırlık

200gr, 500gr, 1000g

Zencefil için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    Didem İlksen DOĞAN

    Ürünlerin hepsi çok taze ve kaliteli Zencefil Zerdeçal ve Karabiber karışımı ile doğal olarak bağışıklık güçlendirmek için birebir ✔✔


İnceleme yap

Bu ürünü sepete eklediniz:

Call Now Button
×